טיפולי פנים

טיפול skin rejuvenation והרמת תווי הפנים. הטיפול מתבצע ע"י מכשיר קרן אור IPL מתקדם, המביא להתחדשות הרקמה והצערת העור באופן יעיל תוך חידוש הקולגן בשכבת הדרמיס. הטיפול מפחית קמטים, קמטוטים וצניחה של רקמות ומשפר מרקם וברק של העור. 

אנטי אייג'ינג סקין רג'וביניישן – מערכת ליאונרדו יודעת להעניק טיפולי חידוש רקמה והצערת עור מהטובים בעולם. טיפול, משפר עד מאוד קמטים קמטוטים צניחה של רקמות פיגמנטציה, מרקם וברק.

טיפול ווסקולארי – מערכת ליאונרדו יודעת להעניק טיפולים מדויקים להטבה מרקמית בתחום זה.

אקנה – מערכת ליאונרדו יודעת להעניק טיפולים להפחתה משמעותית של תופעות פצעי הבגרות והדלקת הנלווית.

פיגמנטציה – מערכת ליאונרדו יודעת להעניק טיפולים מאוד מדויקים להשבחה מרקמית של פיגמנטציה הנגרמת מחשיפה לשמש או מהזדקנות העור.

מתיחת רקמות – מערכת ליאונרדו מטפלת ברקמת הפנים ויוצרת מתיחה משמעותית תוך חידוש הקולגן בשכבת הדרמיס.

פטרת ציפורניים – מערכת ליאונרדו מאפשרת סיוע בהשבחת מרקם פטרת הציפורן כתהליך קוסמטי בלבד.

 

הצרת היקפים – הגברת ההולכה הלימפתית של האזור המטופל, המרצת פעילות מחזור הדם, המסת טריגליצרידים, חידוש סיבי קולגן ברקמות המטופלות מיגרציה של תאים פיברובלסטיים.

מיצוק ומתיחת רקמות – טיפול ברקמה פגומה נפולה רוויית צלוליט, מתיחה ומיצוק יחד עם הענקת חידוש רעננות. הגברת ייצור הקולגן באופן משמעותי במהלך הטיפול תוך העלאת הטמפ' והזרמה מוגברת של דם באזורים המטופלים.

טיפולי פנים – המרצה משמעותית של ייצור סיבי קולגן ברקמות הפנים, ותוך כך חידוש הרקמה והצערתה. הפעולה מייצרת אפקט מידי של מתיחה בתווי הפנים ומשווה להם מראה רענן צעיר ומלא חיים.

טיפולי פיגמנטציה ונימים – הטבה אסתטית הדרגתית ומתונה של פגעי עור במהלך שאינו כירורגי רפואי.