סרת שיער-IPL

יתרונות טיפול הסרת שיער ב-IPL:

 הסרת שיער בשיטת IPL  מאושרת על ידי ה-FDA (מנהל התרופות האמריקאי) ומשרד הבריאות ונחשבת כבטוחה מאוד, מהירה ואפקטיבית, ללא צורך בזמן החלמה או הפרעה לחיי היום יום.

 הטיפול מתאים לכל סוגי העור והשיער למעט שיער לבן או חסר פיגמנט

 השיטה מאפשרת קיצור משמעותי של זמני הטיפול בזכות שטח ידית המכשיר, הגדול בהרבה משטח העבודה של חלק ממכשירי הלייזר ומחטי האפילציה (עד 7.5 סמ"ר)

 אנחנו עושים שימוש במכשירי IPL של חברת Leonardo, המתקדמים והנמכרים בעולם ובשוק הישראלי 

מהלך הטיפול בקרן אור IPL

לפני הטיפול מגלחים את השיער (בסכין גילוח), כדי שלא יקלוט את קרן האור ויצרוב את

העור. לפני הטיפול ידית המכשיר מקוררת ל 2C- מעלות כדי להפחית מקסימלית את הכאב באזורים הרגישים (בית השחי, המפשעה, הגב, הכתפיים, החזה והבטן). בתחילת הטיפול מסמנים את האזור הרצוי, מקררים אותו בעזרת ג'ל מיוחד, ואז מפעילים את המכשיר ומעבירים אותו על פני האזור הרצוי.

 

כיצד יודעים אם הטיפולים בקרן אור IPL יצליחו?

תלוי בעיקר בצבע השערה ובעובי שלה. המטופלים האידיאליים הם בעלי שיער שחור ועבה, אצלם הסיכוי להצלחה גבוה מאוד. בקרב מטופלים בעלי שיער חום פלומתי מספר הטיפולים הנדרש יהיה גבוה יותר. אצל מטופלים ששיערם בלונדיני פלומתי, ג'ינג'י ולבן הסיכוי להצלחה הוא נמוך, מה שהופך את הטיפול ללא כדאי. גם לגוון העור יש חשיבות: ככל שהוא כהה יותר, כך מספר הטיפולים הנדרש גדל.

 

הסרת שיער בקרן אור IPL לצמיתות?

מטופלים רבים חושבים שהאזור בו יסירו שיער, יהיה חלק לחלוטין לצמיתות זה לא מדויק, וישנם מספר גורמים לצמיחת שיער לאחר טיפול. קרן אור IPL, כמו קרן לייזר מסירים כ-80%-85% מהשיער, שאר השיער נחלש מהשורש והופך דק או פלומתי יותר. אדם שעובר שינויים הורמונאליים (למשל בעקבות הריון ולידה אצל נשים) גופו יכול להצמיח שיער מחדש באזורים בהם עבר טיפול. ישנה מחזוריות בצמיחת השיער ובזמן הטיפול לא כל השורשים פעילים ומצמיחים שיער, זוהי גם אחת הסיבות שטיפול להסרת שיער נמשך מספר חודשים ואף יותר משנה.

 

דברים שחשוב לדעת לפני טיפולי הסרת שיער בקרן אור IPL

  • האם מכשיר קרן האור אושר על ידי משרד הבריאות? חשוב לציין כי קיימים מספר מכשירים טובים פחות, שעלותם נמוכה ותפעולם זול. מכשירי Leonardo בהם אנחנו עושים שימוש מאושרים ע"י משרד הבריאות ונחשבים לבטוחים ומתקמים במיוחד.

  • האם הטיפול מתאים לצבע העור, לסוג ולגוון השיער שלכם?

  • האם הטיפול מתאים למצבכם הבריאותי?

 

 

:ליעוץ חינם ובדיקה האם הטיפול מתאים לכם, התקשרו

054-72-70-602

 

חיפה, קרית-אליעזר, רח' גדנ"ע
Хайфа, Кирьят Элиэзер, ул. Гадна